Contactgegevens

Indien u specifieke vragen heeft over de site, partnerships,… kan u hiervoor terecht bij de verantwoordelijke binnen ons bestuur.

 

Bestuur 2016-2017

Voorzitter: voorzitter@sagio.be

 

Xander Staquet

xander.staquet@sagio.be

 

HR: hr@sagio.be

 

Camille Milde

camille.milde@sagio.be

 

 

Jarno Jonckheere

jarno.jonckheere@sagio.be

 

 

Eline Mestdagh

Eline.mestdagh@sagio.be

 

Finance: finance@sagio.be

 

Aster Duflou

aster.duflou@sagio.be

 

Marketing: marketing@sagio.be

 

Mauve Schoutteten

Mauve.schoutteten@sagio.be

 

Legal: legal@sagio.be

 

Félice Roes

felice.roes@sagio.be

 

Public relations: pr@sagio.be

 

Louis Roggen

louis.roggen@sagio.be

 

 

IT: it@sagio.be

 

Michaël Raes

michael.raes@sagio.be

 

 

 
 
 
Arne Vlietinck
 
 

 

 

Partners