Contactgegevens

Indien u specifieke vragen heeft over de site, partnerships,… kan u hiervoor terecht bij de verantwoordelijke binnen ons bestuur.

 

Bestuur 2016-2017

Voorzitter: voorzitter@sagio.be

 

Anastassia Rottie

anastassia.rottie@sagio.be

+32 483 06 45 58 

 

Ondervoorzitter: ondervoorzitter@sagio.be

 

Maxime Beckers

maxime.beckers@sagio.be

 

HR: hr@sagio.be

 

Anouk Goossens

anouk.goossens@sagio.be

 

 

 

Maxime Volders

maxime.volders@sagio.be

+32 488 61 92 10

 

Finance: finance@sagio.be

 

Aster Duflou

aster.duflou@sagio.be

+32 474 39 73 83

 

Marketing: marketing@sagio.be

 

Jochem Schrijvers

jochem.schrijvers@sagio.be

+32 478 06 81 91

 

Legal: legal@sagio.be

 

Anne-Sophie Jadoul

anne-sophie.jadoul@sagio.be

 

Public relations: pr@sagio.be

 

Joris Callaert

joris.callaert@sagio.be

 

 

IT: it@sagio.be

 

Michaël Raes

michael.raes@sagio.be

 

 

 
 
 
Arne Vlietinck
 
 

 

 

Partners